REHBER_SULTANGAZ_BASLIK_03.jpg
SUMDER İLK GENEL KURULUNU YAPTI 03/01/2016

SUMDER İLK GENEL KURULUNU YAPTI
goztepe_balklar.jpg

OSMAN DERDİYOK Yenidin Oy birliğiyle Başkan Seçildi

SUMDER İlk Genel Kurulu'nu Gerçekleştirdi


Açıklama: Yaklaşık 4 ay önce kurulan Sultangazi Müteahhitler Derneği'nin ilk genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda Osman Derdiyok güven tazeledi..
Kategori: BASINDA BİZ
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2013
Geçerli Tarih: 03 Ocak 2016, 16:18
Site: Sultangazi Müteahhitler Derneği
URL: http://sumder.info/haber_detay.asp?haberID=819


Dernek merkezindeki genel kurula kurucular kurulu ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Kongre divan başkanlığını Azmi Göktaş yardımcılıklarını Metin Karahasan ve Mehmet Koç yaptı.

 

1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul da konuşan kurucu dernek başkanı Başkanı Osman Derdiyok, 4 ay önce Sultangazili 15 müteahhittin bir araya gelerek kurdukları Müteahhitler Derneği’nin ilk genel kurulunu yaptığını ifade ederek, “Amacımız bizim meslek birliği içerisinde bulunan bütün kardeşlerimizi bir çatı altında toplamaktır. Hiçbir arkadaşımızın dernek dışında kalmasından yana değiliz. Buna gönlümüzde razı değil. Sizinle tek bir vücut halinde ilçemize daha neler yapabiliriz? Gayreti içerisinde olacağız” dedi.

SUMDER’in yakın zamanda eğitime sunacağı katkıların işaretini vererek konuşmasını sürdüren Osman Derdiyok dernek üyelerine “Hepimizin bir çocuğu olsun” çağrısında bulunarak, “Biz istiyoruz ki her bir üyemiz özellikle Sultangazili öğrencilerimize burs versin. Çünkü ilçemizin eğitimde, kültürel anlamda ve şehirleşmede çok ciddi gelişmeler kaydetmesi lazım. Bizim amaçlarımız arasında ilçemizin eğitim kalitesini yükseltmek adına da bir takım çalışmalar yapmamız gerekiyor. Bu açıdan SUMDER olarak Sultangazi’de ihtiyaç sahibi olan ve üniversitede okuyan öğrencilerimize burs imkanı sağlayarak eğitimlerine yardımcı olmamız gerekiyor” diye konuştu.

SUMDER Dernek Başkan Yardımcısı ve Divan Kurulu Başkanı Azmi Göktaş, müteahhitlerin seslerinin güçlü çıkması için Sultangazi Müteahhitler Derneğinin kurulduğunu hatırlatarak ilçede yapılacak olan kentsel dönüşüme talip olduklarını yeniledi. Kentsel dönüşümde rol almak için Sultangazili Müteahhitlerin mutlaka güç birliği yapması gerektiğine vurgu yapan Göktaş, “Bizi biz yapan bu Sultangazi’ye bir vefa borcumuz var. Birlik ve beraberlik içerisinde Sultangazi’yi beraber inşa etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

Faaliyet ve hesap raporlarının sunulmasının ardından seçimlere geçildi. Tek listeyle yapılan seçimlerde Osman Derdiyok başkanlığındaki dernek yönetimi Kongreye katılan üyelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

Osman Derdiyok başkanlığındaki SUMDER yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

ASİL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Azmi Göktaş (Başkan Yardımcısı), Harun Öge (Başkan Yardımcısı), Ayhan Hafızoğlu (Başkan Yardımcısı), Sadet Öztürk (Başkan Yardımcısı),,Hamza Özkan  (Başkan Yardımcısı) Bahattin Bilik (Sayman), Halil Poyraz (Genel sekreter), Mahir Polat, M. Emre Yavuz, Nurettin Narin, Muammer Varol, Cafer Karakaş, Mehmet Şahin, Güray Örs, Tarkan Yolat, Mustafa Günaydın, İzzet Yuvakgil, Menderes Aydın, Fetullah Kardaş, Fesih Gültekin, Haluk Bozkurt, Mehmet Koç, Nail Çoşar, Ahmet Temiz, Hasan Basri Özdemir, Metin Karahasan, Sinan Özdemir, Mahmut Yıldız, Metin Balcı, Osman Durmuş, Ahmet Senin Ayhan, Fatih Öznam, Medeni Aydemir, Erhan Aydın, Abdullah Sekman

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Yusuf Kızıldağ, Orhan Gültekin, Sadık Doğan, Kerim Yolat, Ahmet Genç, Lütfür Berberoğlu, Durak Arkan, Orhan Bağdatlı, Yavuz Büyükgöz, Fuat Yetişen, Zafer Göçmen, Yüksel Yıldız, Mehmet Yıldız, Mustafa Altuntaş, Süleyman Türk, Sevim Çağan, Ayhan Aydemir, Muzaffer Aydın, Kerim Gökmen, İbrahim Yolat, Taylan Çoşar, Ömer Ege, Altan Aygün, İmdat Kamacı, Abdurrahim Tavlı, Mecit Gündoğdu, Necmettin Özyurt, Hüseyin Genç, Rüstem Karadeniz, Mahmut Akköse, Mustafa Göktaş 

Kaynak : http://sumder.info/panel/yonetim_haber.asp?islem=yeni_haber

Facebook Yorumları